HAKKIMIZDA - MANİFESTOMUZ

BİTRANİUM TEKNOLOJİ A.Ş.


Yeni Dünyanın Yeni Teknolojisi…

İnsanoğlu dünyadaki yaşamını iyileştirmek adına zaman içinde ihtiyaç duyduğu gereksinimlerini karşılamak için çok sayıda yenilikler keşfetti. Ateş, tarım, tekerlek, para, matbaa, barut, elektrik, bigisayar, internet vb. gibi… Bu keşifleri modern dünya kavramında her geçen gün yaşamına adapte etti ve benimsedi.
21.Yüzyıla geldiğimiz bu tarihlerde ise keşfettiği Blockchain (Blok Zinciri) ve DeFi (Merkeziyetsiz Finas) Teknolojisi ise çağımızdaki yaşamı iyileştirmek adına öncekiler kadar önemli bir keşif oldu!

Gelişen teknolojiler sayesinde dünya artık sınırların olmadığı Global bir Şehir. İstediğimiz anda dünyanın bir ucundan diğer ucuna gidebiliyor, mallarımızı, paramızı, evraklarımızı gönderebiliyoruz. İstediğimiz kişi yada kurumla anlaşmalar yapabiliyor, bilgimizi yada varlıklarımızı paylaşabiliyoruz. Fakat hala dünyadaki mutsuzluk, kirlilik ve gelecek kaygısı hat saflarda. Bu güne kadar bir çok nedenden en çok da geçtiğimiz yüzyılda insanlık olarak (rezerv kaynaklar, petrol, enerji, altın, gümüş, verimli topraklar, stratejik konumlar vb.) gibi nedenlerden yani gücün sahipliği için çok ağır bedeller ödedik. Bununda temelinde varoluşumuzdan beri taşıdığımız kaygılarımız yatıyor. Gelecek kaygıları… Zaman kaygıları…

Artık kaygılarımızdan kurtulmak, kendimize ve sevdiklerimize daha çok zaman ayırmak, daha temiz bir dünyada daha sağlıklı ve huzurlu olmak istiyoruz.

Bize hayatımızda en çok yorgunluk veren ve para kaybettiren bugüne kadar süre gelmiş mevcut iş yapma şekilleri ve finansal sitemlerde bilinen itbari paraların ve çeşitli menkul değerlerin, enflasyon karşısında erimesine, sürekli spekülasyona mağruz kalmasına ve hem global ticarette hemde günlük yaşamda işleyişi sınırlandırmasına karşın bu yeni sistemde, sınırsız , hızlı ve çok düşük fiyatlarla, dünyanın heryerinde kripto paralarla, borç alınıp verilebiliyor, ticarette kullanılıyor, takas ediliyor, uzun vadeli yatırım yapılabiliyor. Bilinen tüm işlerimiz kolaylaşıyor. Üstelik milyonlarca insanın bu teknolojiye inanması, sahiplenmesi ve gelişimine katkı sağlaması ile beraber her geçen gün kullanımı artıyor.

BİTRANİUM sahip olduğu Blockchain tabanlı iş modeli ve teknolojik altyapısı ile finansal varlıklarımıza ve bizim için değerli belgelerimize, bir tıkla istediğimiz yerde ve istediğimiz zamanda ulaşabilmek, üzerinde değişiklik yapabilmek, onları istediğimiz kişilerle takas yapabilmek, güvenle saklayabilmek ve tüm bunları bir kısa mesaj göndermek kadar ucuz, kolay ve hızlı gerçekleştirebiliyor.

Geliştiricilerin ve kuruluşların, insanların ve işletmelerin günlük kullanım için Bitranium’u tutmalarına ve aktarmalarına yardımcı olacak, geliştirecekleri açık ve birlikte çalışılabilen bir başta finansal olmak üzere bir iş ekosistemi hayal edin. Akıllı telefonların ve kablosuz verilerin çoğalmasıyla birlikte, giderek daha fazla insan çevrimiçi olacak ve bu yeni hizmetlerle Bitranium’a erişebilecek. Bitranium ekosisteminin zaman içinde bu vizyona ulaşmasını sağlamak için, blok zinciri, ölçeklenebilirlik, güvenlik, depolama ve verimlilikte gelecekteki uygulanabilirliğini öncelemek üzere sıfırdan inşa edilmiştir.

Blockcahin yani Blok Zincir Teknolojisinin bugüne kadar bilinenlerden daha güvenli olmasının nedeni, Şahitlik Sistemi ile işlemesidir. Yani her bir Bloğa kayıt edilen bir bilgi/işlem aynı anda sistemdeki tüm kullanıcılar tarafından görülür ve kayıt edilir hemde milisaniyeler içinde ve istenildiği anda (zaman ve mekan sınırlaması olmadan) bu bilgilere ulaşılabilir ve transfer edilebilir. Burada bulunan bilgi tüm kullanıcılar tarafından doğrulandığından herhangi bir yanlış beyanın önüne geçilir. Yani yapılan işlem sonsuza kadar güvenlidir! Örnek: Cumartesi gecesi evinizi yada arabanızı satabilir yada yenisini tek bir tuşla alabilir, anında ödeme yapabilir ve tapu yada ruhsatınızı hemen alabilirsiniz…

Beğendiniz bir ürünü (ev, araba, yat, uçak, iş yeri vs) dilediğiniz günde ve saatte kiralamak için istediğiniz saatte kontrat imzalayabilirsiniz.. Pasaportunuzu yada vizenizi oturduğunuz yerden alabilirsiniz… Tek bir tuşla işletmenizin yasal kuruluş işlemlerini yapabilirsiniz… İstediğiniz anda ödeme alabilir ve ödeme yapabilirsiniz… İstediğiniz şekilde ticari ve şahsi sözleşmeleri istediğiniz anda yapabilirsiniz… vs.vs. İşte böyle muazzam bir teknoloji ile neler yapabileceğimizi düşünün… Bireyler, Şirketler yada Kurumların bütün o karmaşık ve maliyetli, ağır iş yükü getiren binlerçe çeşit işlerini burada, daha güvenli, daha hızlı ve daha ucuz çözmelerini ve enerjilerini daha mutlu, daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmak için harcamalarını saylayacak ve kaçınılmaz olan bir teknoloji. Biz, dünyamızı ve yaşantımızı güzelliştirmek için, bu teknolojiyi başta ülkemiz ve akabinde tüm dünyada kullanılabilir kılmak üzere bu projeyi başlatan Türk girişimciler ve projeye inanarak geliştiren Azerbaycan, Amerika, Hindistan, İngiltere, İsviçre, Rusya, Dubai ve Brezilya’dan bir araya gelmiş ve her geçen gün sayıları artan, alanlarında tecrubeli ve çalışkan bilişimciler, akademisyenler, iletişimciler, sanatçılar, öğrenciler ve iş insanları olan kadınlar ve erkekleriz. Bizler Bitranium Topluluğuyuz ve bize katılmanız için yeni dünyanın kapılarını açık tutuyoruz.

BİTRABİT KRİPTO VARLIK PLATFORMU
Biz Bitranium Topluluğu olarak bu teknolojilerin başta ülkemiz ve vatandaşlarımızın akabinde tüm insanlığın faydasına olması için birçok proje geliştiriyoruz. Bunlardan bir taneside kullanıcıların ekosistem içindeki finansal işlemlerini daha kolay, hızlı ve güvenli yapabilecekleri, kripto varlıkların alım-satımlardan kaynaklanan risklerin en aza indirilebileceği, kısa ve uzun vadede daha öngörülebilir finansal kararlar alabilecekleri kripto varlık ekosisteminde olan birçok ensturmana (farming, staking, ICO, vb. gibi) sahip bir Kripto Varlık Platformu olan, yüksek düzeyde güvenlik donanımına sahip www.bitrabit.com ’u geliştirdik. Daha yolun başında olduğumuzu biliyoruz, ekibimize olan güvenimiz sayesinde ve bu güne kadar verdiğimiz sözleri tuttarak kazandığımız inancımızla ve sahip olduğumuz tecrube ile son teknoloji altyapımızla bu platformda kullanıcılarımızı birçok finansal ensturmanla buluşturarak bu ekosistemi düzenli olarak büyüteceğiz ve hem vatandaşlarımızın hem de ülkemizin bu teknolojiler sayesinde refah seviyesini arttıracağız.


Bitranium Teknoloji Anonim Şirketi.

MERKEZ: Maslak Mahallesi Maslak Meydanı Sokak Veko Giz Plaza
Blok No. 3/85 Sarıyer / İstanbul / TÜRKİYE - Tel: 0212 403 54 58

AR-GE ve IT: İstanbul Aydın Üniversitesi TeknoPark D Blok 2105/B7

Mersis No: 0178151091800001
İstanbul Ticaret Odası Tic. Sic.No.: 299726-5
Maslak V.D. 1781510918